wyszukaj według cech

nie masz czasu ani ochoty na żmudne serfowanie? zdefiniuj swoje potrzeby i wyszukaj produkty, które spełniają wymagane parametry.

stopień połysku
cena
  • od
    do

płytki drewnopodobne - wodoodporne i przewodzące ciepło

Płytki imitujące drewno oddają piękno naturalnego surowca, jednocześnie wykazując niebywałą trwałość. Doskonałe walory techniczne sprawiają, że podłoga wykonana z płytek drewnopodobnych przetrwa w niezmienionym stanie przez wiele lat. W odróżnieniu do prawdziwego drewna, ceramika posiada szereg zalet.

Gdzie układać płytki imitujące drewno... czytaj poniżej

płytki imitujące drewno

parkiet, deska czy płytka ceramiczna?

Ceramika w przeciwieństwie do podłóg z prawdziwego drewna nie blaknie ani nie ciemnieje na słońcu. Nie zmienia swej barwy na skutek działania wody, oleju czy lakieru. Gresowe imitacje drewna nie rysują się, nie skrzypią i nie wymagają konserwacji. Zalety systemu ogrzewania podłogowego są większe w połączeniu z podłogą wyłożoną kafelkami.

gdzie układać płytki imitujące drewno?

Płytki podłogowe są wodoodporne, więc nie odkształcają się z upływem czasu - idealne do usuwania wilgoci z łazienki i wycieków z kuchni. Korzystne będzie zastosowanie ich w przedpokoju lub oranżerii, ponieważ stanowią naturalną barierę od reszty domu, chroniącą przed piaskiem przenoszonym z zewnątrz. Płytki tarasowe odporne na mróz i różnice temperatur będą piękną ozdobą ogrodu. Wśród drewnopodobnych kafli znajdują się również wzory przeznaczone na ściany.

czy drewnopodobne płytki muszą mieć kształt deski?

Deski to najpopularniejszy styl podłóg drewnopodobnych. Dostępne są sześciokąty, jodełki, mozaiki i płytki wielkoformatowe. Istnieje szeroka gama wzorów od ciemnych do jasnych, sękatych po lekko słojowane. Dla odważniejszych dostępne są również bielone, postarzane, malowane na kolorowo płytki z efektem drewna. Obok klasycznych imitacji drewna znajdują się egzotyczne deski inspirowane drzewami rosnącymi w odległych zakątkach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl